Baza noclegowa

Dysponujemy pokojami do wynajęcia. Zarezerwuj pobyt w każdym terminie na jak długo chcesz. Nasze pokoje to doskonałe miejsce na wypoczynek, znajdują się na I pietrze tuż nad stajnią. Skorzystaj z noclegu już teraz.

4

Pokoje 2 osobowe


2

Pokoje 6 osobowe


1

Pokój rodzinny

Pokoje

Teren Klubu jeździeckiego Lubliniec to nie tylko stajnie i piękne okolice. To również 26 miejsc noclegowych w pokojach pracowniczych, 2 6 osobowych oraz w pokoju rodzinnym. Ponadto obiekt wyposażony jest w części wspólne do dyspozycji naszych gości takie jak:

 

Jadalnia

Wyposażona w 8 stołów po 4 miejsca w sumie dla 32 osób, w sprzęt kuchenny (płyta grzewcza, lodówka, czajnik), naczynia i sztućce, blat roboczy do samodzielnego przygotowywania posiłków.

 

Antresole

Dwie antresole zapraszają gości do odpoczynku na wygodnej kanapie czy w przytulnym fotelu z książką lub do spotkania w gronie przyjaciół.

Pokój 2 osobowy

Na terenie obiektu posiadamy 4 pokoje 2 osobowe

Pokoje przeznaczone dla 2 osób. Wyposażone w dwa łóżka jednoosobowe, szafę, stół z krzesłami, łazienkę z prysznicem.

Pokoje z dostępem do części wspólnej bazy noclegowej.

Pokój 6 osobowy

Na terenie obiektu posiadamy 2 pokoje 6 osobowe

Pokoje przeznaczone dla 6 osób. Wyposażone w jedno łóżko dwuosobowe oraz cztery łóżka jednoosobowe, szafę, stół z krzesłami, łazienkę z prysznicem.

Pokój rodzinny 6 osobowy

Na terenie obiektu posiadamy 1 pokój rodzinny 6 osobowy

Pokój przeznaczone dla rodziny. Wyposażony w jedno łóżko dwuosobowe, dwa łóżka jednoosobowe oraz łóżko piętrowe dla dwóch osób.